Sparta ho kvůli kolenu odmítla, Tijaniho teď bere Slavia

9. února 2020 18:31 - Praha

Zimní přestupní termín přinese jeden pikantní přesun. Jihlavský stoper Mohamed Tijani už byl jednou nohou ve Spartě. Vše bylo domluveno, přestup ovšem ztroskotal na zdravotní prohlídce. A teď 22letého obránce z Pobřeží slonoviny vezme konkurenční Slavia! Pravda, pro jistotu zatím jen na půlroční hostování, přesto bude o další senzaci postaráno.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Sešívaní mají vzhledem k dlouhodobému zranění Hovorky se stopery potíž. „Na stoperu máme jisté problémy, je tam méně hráčů. A navíc se musím přiznat, že po odchodu Tomáše Součka stále hledáme hlavního organizátora ze zadních řad," potvrdil trenér Jindřich Trpišovský na závěr soustředění v Portugalsku.

Z Olomouce přišel mladý Zima, na stoperu se protočili i beci Zelený a Bořil.

Podle instagramového účtu slaviabackstage se alespoň krátkodobé řešení našlo v Jihlavě.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Mohamed Tijany, fotbalový obránce z Pobrezi slonoviny, míří do Slavie na hostovaní s nepovinnou opci. #hostování #slaviapraha

Příspěvek sdílený Slavia backstage (@slaviabackstage),Úno 9, 2020 v 3:54 PST

„Mohamed Tijani míří do Slavie na hostování s nepovinnou opcí," píše slaviabackstage.

Prohlídka stopla domluvený přestup

Tijani měl v lednu přestoupit do Sparty, která by ho obratem poslala na hostování do Teplic. Doktoři však letenskému klubu transfer nedoporučili. Podle jejich zjištění stoperovi chybí přední zkřížený vaz a koleno drží jen mohutné svaly. Vysočina však tvrdí, že hráč je zdravý.

Tijani ve druhé lize každopádně vyčnívá, proto se o něj zajímala třeba i Plzeň.

Stoper pro Spartu? Naději obránce zhatila zdravotní prohlídka, jeho klub se diví

Riziko na sebe ovšem vezme až mistrovská Slavia.

„Šéf klubu Tvrdík bude spokojený. Po odchodu dvojice Deli, Ngadeu mu v obraně chyběl podobný urostlý africký kyborg," usmívá se zdroj blízký dění v Edenu.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..