Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Stanciu není vážně zraněný. Zakope si však v Ďolíčku?

10. února 2020 13:53 - Praha
(Aktualizováno: 10. února 2020 15:26)

Trefil se během generálky se švédským Hammarby (4:2), chvíli poté ovšem musel střídat. Rumunský záložník Nicolae Stanciu se zařadil na marodku fotbalové Slavie a fanoušci sešívaných se začali obávat, co s ním je. Po návratu do Prahy zamířil na prohlídku a zranění by nemělo být vážné. Otázkou však je, kdy se Stanciu na trávník vrátí.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Ve 3. minutě otevřel skóre, hned o šest minut později ho střídal Oscar. Nicolae Stanciu vzal generálku na jaro zrkátka...

„Jak je zranění vážné, ještě uvidíme. Nico má problém v lýtku, snad ne úplně vážný. Šel ihned preventivně dolů, protože v něm pociťoval jistý diskomfort," vysvětlil trenér Jindřich Trpišovský.

Rumunský šikula proto absolvoval prohlídku u klubových lékařů v ÚVN ve Střešovicích.

„Vyšetření naštěstí neprokázala žádné vážnější zranění. Start rumunského záložníka v prvním jarním kole je ale i tak s otazníkem," uvedla Slavia v pondělí na twitteru s poukazem na nedělní derby s Bohemians v Ďolíčku.

Sešívaným se zranil také Takács a Traoré, šrámy má Zima a Oscar je pro úvodní dvě jarní kola v trestu. Proto trenéři zkoušeli v základní sestavě mladého Červa.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Tabulky
  • Play off o Evropu
  • Kalendář
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..