Rubriky:

FORTUNA:LIGA

SESTAVA KOLA: Hvězda víkendu znovu odstřelila trenéra

25. února 2020 16:40 - Praha

Jaro navodilo novou tradici. Kdo se stane největší hvězdou víkendu, odstřelí trenéra soupeře. Řádění libereckého Malinského na Spartě odnesl kouč Jílek, po Buchově hattricku zase končí Nádvorník v Příbrami. Plzeň má v ideální sestavě 22. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz hned tři hráče. Dva zástupce mají v jedenáctce Olomouc a Karviná.

 

Sport.cz s použitím webových stránek klubů

Během podzimu se rozehrál v Mladé Boleslavi, po návratu do Plzně mladík Bucha vystřihl hattrick proti Příbrami. Viktoria je ve formě, což potvrzují třeba i Brabec a Kalvach. Na první porážku v sezoně zareagovala vedoucí Slavia, vítězný gól Opavě dal Musa.

Skvělý brankář Hrubý vychytal Jablonci bod v Ostravě. Olomouc prohloubila krizi Sparty, po Jemelkově asistenci si vítězný gól připsal Chytil, vůbec první ligový. Do jara skvěle vstoupila také Karviná. Základ k výhře nad Teplicemi položil Lingr, dařilo se i Moravcovi.

Liberec našel střelce v Kuchtovi, dvakrát se trefil také Mršič z Českých Budějovic.

Sestava 22. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz:
Hrubý (Jablonec) - Brabec (Plzeň), Jemelka (Olomouc), Moravec (Karviná) - Lingr (Karviná), Bucha (Plzeň), Kalvach (Plzeň), Mršič (České Budějovice) - Kuchta (Liberec), Chytil (Olomouc), Musa (Slavia).
dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Tabulky
  • Play off o Evropu
  • Kalendář
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..