Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Jablonec si pojistil služby černohorského reprezentanta

26. února 2020 13:28 - Jablonec nad Nisou

Moc zahraničních reprezentantů svých zemí po českých ligových trávnícíh neběhá. Černohorec Vladimir Jovovič k nim patří. Pětadvacetiletý záložník podepsal v Jablonci nový kontrakt. Autor třinácti ligových branek v zeleném dresu bude na Střelnici působit další sezonu. Klub informaci přinesl na svém webu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Třetí tým ligové tabulky se chystá na důležitý duel s druhou Plzní. Prodloužení smlouvy s osvědčeným záložníkem je pro něj dobrou zprávou.

Vladimir Jovovič je v Jablonci třetí sezonu a nastoupil do 76 ligových zápasů, ve kterých zaznamenal 13 gólů a 18 asistencí. Po dlouhých a náročných jednáních došlo na Střelnici k prodloužení stávajícího kontraktu o jeden rok. Původní měl vypršet po skončení sezony.

„Jsem rád, že jsem smlouvu prodloužil. Měl jsem smlouvu do léta, ale domluvil jsem se s majitelem, že prodloužíme. On měl zájem a já jsem také chtěl pokračovat v Jablonci," říká hráč.

„Fotbalově se cítím v Jablonci dobře. Jsem tady tři roky a hodně jsem si zvykl. Už jsem odehrál dost zápasů, a to je pro mě důležité. Myslím si, že se mi v Jablonci daří a hraje se mi dobře, je to vidět i na výsledcích. Teď se chci ještě zlepšit a udělat vše, co můžu, aby se Jablonec zase dostal do evropských pohárů," ujišťuje Jovovič.

Severočeši ho přivedli v létě 2017 z Crvené zvezdy Bělehrad.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..