Poborský a Costa v roli průvodců po stadionu. Sparta podpoří seniory

6. dubna 2020 13:45 - Praha

Láká na dva zdatné průvodce, Karla Poborského a Costu. Fotbalová Sparta hodlá i v čase karantény pokračovat v tradici prohlídky svého stadionu s výkladem jedné z klubových legend. V pátek 10. dubna od 18:00 půjde o virtuální vycházku, fanoušci si mohou zakoupit vstupenku na video prohlídku. Celý výtěžek z prodeje poputuje na podporu domovů pro seniory na Praze 6 a Praze 7.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Vstupenky na podporu seniorů mají v síti ticketportal jednotnou cenu 100 korun a jejich počet je neomezený, aby výtěžek byl co největší.

„Uvědomujeme si, že právě tato skupina našich spoluobčanů je v největším ohrožení při současné epidemii nemoci Covid-19 a potřebuje naši pomoc. Ukažte i vy, že si vážíte života našich starších spoluobčanů a že máte jako pravý sparťan srdce na správném místě," vyzývá Sparta na svém webu.

Zájemci se podívají do tiskového centra, do kabiny A-týmu, uvidí prostory, kde hráči odpočívají po zápase, kouknou se na novinářskou lávku i VIP prostory. Připravena jsou také videa, která připomenou historii klubu.

Karel Poborský nabídne historky z dob minulých, Costa pak doplní, jak to chodí v současné kabině.

Sparta se pomoci seniorům věnuje dlouhodobě. Třeba formou vlastního Nadačního fondu nebo pořádáním tréninků walking footballu, které měly za cíl aktivizovat starší lidi.

dos, Sport.cz

  Budějovice - Olomouc zítra 15:00
20210420T15:00:00+0200
Budějovice vs. Olomouc
Budějovice vs. Olomouc
Budějovice
Olomouc
  Ostrava - Ml. Boleslav zítra 15:00
20210420T15:00:00+0200
Ostrava vs. Ml. Boleslav
Ostrava vs. Ml. Boleslav
Ostrava
Ml. Boleslav

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..