Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Coufal reagoval na ministryni: Totálně přes čáru, neměla by to říkat

18. dubna 2020 20:45 - Praha

Totálně přes čáru! Tak hodnotí slávista Vladimír Coufal výroky ministryně financí Aleny Schillerové o tom, že by fotbalisté neměli při pandemii koronaviru žádat o podporu pro OSVČ s tím, že je to v jejich případě nemorální.

O2 TV Sport

„Útočit na morálku je totálně přes čáru," vyjádřil se Coufal v pořadu Tiki Taka O2 TV Sport k tématu nastolenému moderátorem Petrem Svěceným.

„Nevím, jestli zrovna ona (Schillerová) má na to právo, nechci, aby to znělo útočně, ale když nezná realitu, neměla by to říkat," pokračoval Coufal na adresu ministryně.

Slavia doplní individuální program o cvičení s míčem pro dvojice

Ta se podle něj pustila do něčeho, čemu nerozumí. „Jednou se podívá na zprávy na Ronalda a Messiho a myslí si, že takhle si žijou i v české lize," rozohnil se slávistický bek.

Uvedl, že ve druhé lize berou někteří hráči 10 až 12 tisíc korun. „Taky jsem ji hrál, někde se občas stane, že výplata nepřijde včas a dorovnává se to o měsíc později. Nikdo si tam nejezdí ve ferrari, kluci jsou na tom hůř než OSVČ v jiných kategoriích," tvrdil hráč, který působil v Hlučíně, Opavě, Liberci a teď v sedmadvaceti patří mezi služebně nejstarší v Edenu.

Fotbalová Slavia zakládá fond solidarity s kluby ve finanční nouzi. Kdo se k ní přidá?

Přiznal, že začal dokonce přemýšlet o tom, že by si o pomoc státu pro OSVČ zažádal také a přeposlal ji pak potřebnějším.

„Ale konzultoval jsem to s účetním a asi by mi to nedali," podotkl s tím, že příjem ve Slavii se mu letos nesnížil. „Vytočenej jsem ale nebyl sám, kdyby se to nashromáždilo od deseti patnácti lidí, už by to byly peníze, které mohly někde pomoct," mínil.

vap, Sport.cz

ČT sport Jablonec - Liberec dnes 18:00
20200602T18:00:00+0200
Jablonec vs. Liberec
Jablonec vs. Liberec
Jablonec
Liberec
  Ml.Boleslav - Zlín dnes 18:00
20200602T18:00:00+0200
Ml. Boleslav vs. Zlín
Ml. Boleslav vs. Zlín
Ml. Boleslav
Zlín
  Příbram - Slavia dnes 20:00
20200602T20:00:00+0200
Příbram vs. Slavia
Příbram vs. Slavia
Příbram
Slavia

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..