Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Příbramský boss Starka havaroval na kole. Skončil v nemocnici a v sádře

22. dubna 2020 14:18 - Příbram

Šéf příbramského fotbalového klubu Jaroslav Starka měl těžkou nehodu na kole a skončil v nemocnici. Vyjel si s manželkou Kateřinou, lékařkou, a skončil tvrdě na zemi. Musel do nemocnice, odkud se vrátil se sádrou na ruce.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Pravidelně jezdíme s manželkou Kateřinou na vyjížďky. Užíváme si pobytu v přírodě. Jak jsem ale starej, tak jsem blbej. Ani nevím, jak se to stalo, byl to mžik. Asi jsem zrovna nedával pozor a už jsem byl na tvrdé zemi. Skončil jsem v nemocnici s pohmožděninami, nejvíc to odneslo zápěstí. Absolvoval jsem několik vyšetření včetně CT a dostal sádru. Lékaři teď vyhodnocují, jestli budou zápěstí operovat. Modřin a jelit mám po celém těle nepočítaně. Jsem rád, že vůbec chodím,“ říkal už v pohodě do telefonu.

Havárie ale neznamenala, že by přestal pracovat. „Dokončili jsme jednání s hráči o snížení platů. Domluvili jsme se, že snížení bude v rozmezí od deseti do třiceti procent podle výše jejich platu a rodinné situace. Těm, co berou nejméně, jsme snížili plat o těch deset procent. Hráčů, kterých se týká vyšší hranice, tu tolik nemáme. Samozřejmě pro nikoho to nebylo příjemné, ale fotbalisti i ostatní, jichž se to týkalo, přijali opatření s porozuměním,“ dodal Starka.

Příbramský kouč Horváth vedl první trénink: Skupinky? Moje výhoda, měl jsem na hráče více času

kft, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..