Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Také fotbalisté Slovácka už trénují. Velká vzpruha, tvrdí kapitán

27. dubna 2020 16:31 - Uherské Hradiště

Jako poslední začali se společnou přípravou po zvolnění vládních opatření ve dvou devítičlenných skupinách fotbalisté Slovácka, kteří využili k prvním tréninkům hřiště v Sadech. Brankáři se připravovali odděleně. Stále platí, že hráči musí dodržovat minimálně dvoumetrové rozestupy.

 

Dalibor Glück, ČTK

„Ta omezení nejsou pochopitelně příjemná, ale na kluky jsem se hrozně těšil. To, že už jsme se zase sešli, je pro nás všechny pochopitelně velká vzpruha. Je to úplně něco jiného než jen běhat," tvrdí na webových stránkách hradišťského klubu kapitán Vlastimil Daníček.

Zkušenému obránci Michalu Kadlecovi připomínalo pondělní znovuzahájení přípravy návrat na hřiště po letní či zimní přestávce. „Tentokrát jsme ale měli po celou dobu nucené pauzy individuální plán. Udržovali jsme se ve fyzické kondici," nachází jeden rozdíl.

Fotbalisté prvoligového 1. FC Slovácka po koronavirové pauze poprvé trénovali . Uprostřed stojí trenér Martin Svědík

Dalibor Glück, ČTK

Vedle tréninkových pomůcek přivezli kustodi na hřiště i značné množství dezinfekce. „Pravidla jsou nějak nastavená, tak je musíme respektovat. Trénovat v menších skupinách a bez možnosti kontaktu mezi hráči není pochopitelně ideální, ale snad se to brzy změní," přeje si kouč Slovácka Martin Svědík.

čfo, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..