Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Zlín je připravený čekat na trenéra Levého

8. října 2008 10:46 - ZLÍN

Stále ve stadiu jednání se zatím pohybuje příchod fotbalového trenéra Stanislava Levého do prvoligového Zlína. Klub je připraven počkat s jeho angažováním až do konce října, kdy hlavnímu kandidátovi na uvolněný post vyprší smlouva v jeho předchozím působišti Viktorii Plzeň. Mužstvo nadále vede po odvolání Josefa Mazury jako dočasný kouč Ladislav Minář.

"Právníci i vlastník zlínského klubu Zdeněk Červenka jednají o případném dřívějším uvolnění, zatím se ale mnoho neudálo. I když se situace může změnit každým dnem," řekl předseda představenstva zlínského klubu Ladislav Valášek.

Zlín porazil v minulém ligovém kole právě Viktorii Plzeň 2:0 a odpoutal se ze dna tabulky. V úterý postoupil po vítězství nad vedoucím týmem druhé ligy Jihlavou i v Českém poháru. "Tyto dva výsledky týmu psychicky nesmírně pomohly. Proto si můžeme dovolit na trenéra Levého čekat," dodal Valášek.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..