Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Trenér Lavička nepřijal nabídku na trénování fotbalistů Brna

5. listopadu 2008 20:03 - BRNO

Bývalý trenér pražské Sparty Vítězslav Lavička odmítl nabídku trénovat fotbalisty Brna. Vedení klubu se s ním ve středu sešlo, ale na spolupráci se strany nedohodly. Bylo proto rozhodnuto, že brněnské mužstvo po odvolání trenéra Petra Uličného povede minimálně do konce podzimní části sezony dosavadní asistent Aleš Křeček společně s Rostislavem Horáčkem.

"Bohužel jsme se na angažmá (s Vítězslavem Lavičkou) nedohodli. Po odvolání ve Spartě se zatím na další pokračování trenérské kariéry necítí a chce si vzít delší přestávku. Moc mě to mrzí, neboť právě Lavička byl trenérem, který splňoval naše představy," řekl majoritní vlastník brněnského klubu Roman Pros, který prý nabídl Lavičkovi nadstandardní podmínky.

Ve zbývajících čtyřech kolech podzimní části tak povede mužstvo dosavadní asistent Křeček. "Rozhodli jsme se, že nebudeme spěchat na řešení a tým povede v roli trenéra Aleš Křeček," dodal Pros.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..