Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Skácel odmítl nabídku Ostravy, zůstane v Southamptonu

12. února 2009 12:55 - OSTRAVA

Fotbalista Rudolf Skácel ze Southamptonu do Baníku Ostrava nezamíří. Přestože v posledních dnech bylo vedení ostravského klubu s devětadvacetiletým levým záložníkem v intenzivním kontaktu, bývalý reprezentant dal nakonec přednost setrvání v anglickém druholigovém celku.

Skácel prožívá v Southamptonu trnité období. Za tým nastoupil naposledy těsně po Novém roce v pohárovém utkání proti Manchesteru, ale klub mu hned vzápětí dal prostor k hledání nového angažmá. Situace chtěl využít třetí tým českého prvoligového podzimu, ale přes konkrétní rozhovory si nakonec Skácel s Ostravou neplácl.

"Měl nabídku na hostování do konce sezóny a přemýšlel o ní. Po korektním jednání se ale nakonec rozhodl, že zůstane v Anglii. Nechtěl měnit prostředí na tři měsíce, které jarní sezona potrvá," řekl ČTK manažer Baníku pro vnější vztahy Igor Bruzl.

Královéhradecký odchovanec a bývalý úspěšný reprezentant do jednadvaceti let, který se před odchodem do zahraničí zviditelnil působením ve Slavii, prostřídal v posledních letech několik klubů v cizině. Před Southamptonem oblékal dres Marseille, Panathinaikosu Atény, skotského Hearts of Midlothian a vloni na jaře ho anglický klub půjčil na hostování do Herthy Berlín. Byl i v reprezentačním výběru na loňském mistrovství Evropy ve Švýcarsku a Rakousku.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..