Když prospíte poločas, nemůžete uspět. Pořád to ale máme ve svých rukou, tvrdil karvinský stoper Šindelář

28. června 2020 19:59 - Olomouc

Stoper Karviné Martin Šindelář v duelu třetího kola nadstavby ve skupině o záchranu v Olomouci s domácí Sigmou bojoval jako lev, byl u několika klíčových momentů, ale prohře svého týmu nezabránil. Karviná, které stále hrozí přímý sestup, tak bude muset o záchranu ještě tvrdě bojovat. Řízný zadák si to dobře uvědomoval.

 

Jaroslav Svoboda, ČTK

Jak moc ovlivnil výsledek utkání první poločas? Dvakrát jste inkasovali prakticky z ničeho. První gól byl vlastní, druhý z penalty...

Nemyslím si, že z ničeho. Domácí tlačili, klidně to mohlo skončit větším rozdílem. Bylo to ale jen 2:0, takže pořád jsme měli nějakou šanci. Na druhé straně, když předvedete, co v té první půli my a pak brzy dostanete třetí gól, nemůžete uspět. Prostě jsme ji prospali, a to se pak těžko dohání.

Přesto jste si po přestávce vytvořili tolik šancí, že jste mohli i vyrovnat?

Něco tam bylo. Když jsme dostali třetí gól a vypadalo to na konec, řekli jsme si, že nemáme, co ztratit, otevřeli hru, mohli několikrát skórovat, dali i gól, co nám neuznali. Hráli jsme prostě vabank a na druhé straně, Sigma nás za to mohla potrestat.

Zprava Radim Breite z Olomouce a Abdulrahman Taiwo z Karviné.

Jaroslav Svoboda, ČTK

Neuznaný gól jste vstřelil vy. Jak jste ten sporný moment viděl?

Kdyby mi balon spadl někde na ruku, paži, nerozčiloval bych se. Byl jsem však přesvědčený, že jsem rukou nehrál, proto jsem se hodně zlobil. Je to škoda. Bavíme se o tom, že var není všude. Kdyby tu byl, bylo by to 3:2 a ještě by to pro nás bylo zajímavé. Náš první poločas to však neomlouvá. Mrzí nás jen, že utkání bylo takto ovlivněno.

Zdrcený Limberský: Číšo, odpočívej v pokoji. Dohlídni tam na Rajtyho s Bizim...

Co údajná ruka Jemelky rovněž při vaší šanci?

Skákalo to tam a myslím, že mu to šlo od ruky do rohu. Také jsme se zlobili. Samozřejmě, byl tam chumel hráčů. Zase je to však o tom videu. Rozhodčí to má v takových situacích těžké. Tam bych ho nevinil. Navíc, měl jsem to trefit lépe. Kdybych to dokázal, neřešili bychom to.

Také jste trefil břevno, co v tomto případě chybělo ke gólu?

Kdybych vyskočil o kousek výš, nebo se to snažil natlačit dolů. Dostal jsem se tam sice dobře, ale když to neskončí v síti, je to na prd.

Porážka při remíze Opavy s Příbramí vám boj o záchranu asi hodně zkomplikovala?

Ano. Stejně jako všechny ztráty, které v poslední době počítáme. Sami si to zbytečně komplikujeme. Pořád se bavíme o tom, co zlepšit, ale marně. Je to špatné. Stále to však máme ve svých rukou a v posledním kole hostíme Příbram.

Petr Marek, Sport.cz, Právo

  3:0 Slavia - Hradec 3:0 56. min
20210926T19:00:00+0200
Slavia vs. Hradec
Slavia vs. Hradec
Slavia
Hradec
  0:1 Jablonec - Liberec 0:1 dohráno
20210926T16:00:00+0200
Jablonec vs. Liberec
Jablonec vs. Liberec
Jablonec
Liberec
  3:5 Ml. Boleslav - Slovácko 3:5 dohráno
20210926T16:00:00+0200
Ml. Boleslav vs. Slovácko
Ml. Boleslav vs. Slovácko
Ml. Boleslav
Slovácko
  0:0 Teplice - Olomouc 0:0 dohráno
20210926T16:00:00+0200
Teplice vs. Olomouc
Teplice vs. Olomouc
Teplice
Olomouc

Časová osa: Fortuna liga 2021/22

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..