Živě

Zavolejte hasiče, hoří střecha! Oslavy v Edenu měly dramatickou vložku

8. července 2020 20:55 - Praha
(Aktualizováno: 8. července 2020 21:25)

Zatímco staronoví šampionu juchali na trávníku s pohárem, v horních patrech tribuny nastal poplach. Při oslavách titulu fotbalistů pražské Slavie v Edenu se od světlice vznítila střecha stadionu. Požár se povedlo rychle uhasit, na místo nicméně dorazila jedna jednotka hasičů, aby místo zkontrolovala.

 

Kateřina Šulová, ČTK

Pět hasičských vozů v plné zbroji s blikajícími modrými majáčky čekajících v pohotovosti před Edenem je nečekanou kulisou mistrovských oslav.

„Hoří, hoří, zavolejte hasiče," všiml si požáru jako první jeden z fanoušků oděných do sešívaného dresu.

Střecha stadionu má dřevěné podhledy a najednou všichni nad novinářským sektorem jasně viděli, že mezi střechou a podhledy hoří. Ohnivé jiskry začaly dokonce propadávat dolů.

Zdá se, že nebezpečí už je zažehnáno. Z novinářských míst jsou vidět světla, jak hasiči ještě pod střechou podrobně kontrolují místo vzniku požáru.

dos, Sport.cz

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..