Zavolejte hasiče, hoří střecha! Oslavy v Edenu měly dramatickou vložku

8. července 2020 20:55 - Praha
(Aktualizováno: 8. července 2020 21:25)

Zatímco staronoví šampionu juchali na trávníku s pohárem, v horních patrech tribuny nastal poplach. Při oslavách titulu fotbalistů pražské Slavie v Edenu se od světlice vznítila střecha stadionu. Požár se povedlo rychle uhasit, na místo nicméně dorazila jedna jednotka hasičů, aby místo zkontrolovala.

 

Kateřina Šulová, ČTK

Pět hasičských vozů v plné zbroji s blikajícími modrými majáčky čekajících v pohotovosti před Edenem je nečekanou kulisou mistrovských oslav.

„Hoří, hoří, zavolejte hasiče," všiml si požáru jako první jeden z fanoušků oděných do sešívaného dresu.

Střecha stadionu má dřevěné podhledy a najednou všichni nad novinářským sektorem jasně viděli, že mezi střechou a podhledy hoří. Ohnivé jiskry začaly dokonce propadávat dolů.

Zdá se, že nebezpečí už je zažehnáno. Z novinářských míst jsou vidět světla, jak hasiči ještě pod střechou podrobně kontrolují místo vzniku požáru.

dos, Sport.cz

Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..