Živě

Sparta jde Slavii z cesty! Opci na Graiciara neuplatní

10. července 2020 16:14 - Praha
(Aktualizováno: 10. července 2020 17:30)

Sešívaní mají zelenou, dost možná dojde k dalšímu stěhování hráče z Letné k rivalovi do Edenu. Fotbalová Sparta se rozhodla nevyužít opci na trvalý přestup Martina Graiciara, který už tedy v další sezoně v rudém dresu působit nebude. O hráče italské Fiorentiny má přitom velký zájem Slavia. Trenér Jindřich Trpišovský zná mladíka ještě z Liberce.

 

sparta.cz

Trenér Václav Kotal dal v nabitém jarním programu šanci všem zdravým hráčům. Jistě by ji dostal i Martin Graiciar, jenže měl smůlu. V květnu si během tréninkového zápasu s Jihlavou, který byl první po nucené pauze, zlomil klíční kost.

Sezona pro něj předčasně skončila a neměl tak už šanci Spartu svými výkony přesvědčit, že stojí za to opci uplatnit.

Na podzim byl Graiciar jen střídajícím hráčem, nastoupil do osmi ligových duelů a střelecky se ani jednou neprosadil.

Slavia však má o 21letý talent zájem. Právě Graiciar má nejspíš spolu s libereckou dvojicí Kuchta, Karafiát z vytipovaných posil do Edenu nejblíž.

„Obecně platí, že potvrzovat se mají jen podepsané přestupy, ale ano, jsou to hráči, s kterými jsme v pokročilém stadiu a máme zájem o jejich příchod," okomentoval trojici šéf klubu Jaroslav Tvrdík hned po středečním derby se Spartou.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..