Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Mustedanagič přestoupil ze Sparty do Sarajeva, kde už hostoval

17. července 2020 17:12 - Sarajevo

Bosenský fotbalista Zinedin Mustedanagič přestoupil z pražské Sparty do FK Sarajevo, kde už hostoval v jarní části sezony. Oba kluby o přesunu jednadvacetiletého záložníka či útočníka informovaly na svých webech. Mustedanagič s bosenským mistrem podepsal tříletou smlouvu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Mustedanagič přišel do akademie Sparty ve třinácti letech a jako velký talent podepsal první profesionální kontrakt už v roce 2015. Do A-týmu Letenských se však neprosadil a dohromady si zahrál jen v sedmi ligových utkáních.

Bosenský reprezentant do 21 let v minulých letech hostoval v pražské Dukle, Ružomberku, Českých Budějovicích a naposledy v Sarajevu, kde zasáhl do dvou ligových zápasů a připsal si asistenci. Kvůli koronavirové pandemii se bosenská nejvyšší soutěž nedohrála a FK Sarajevo byl na začátku června vyhlášen mistrem.

https://www.facebook.com/FudbalskiKlubSarajevo/videos/655583358371136/

Sparťané volili nejlepšího hráče. Kanga vybral sám sebe, kdo získal nejvíce hlasů?

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..