Mustedanagič přestoupil ze Sparty do Sarajeva, kde už hostoval

17. července 2020 17:12 - Sarajevo

Bosenský fotbalista Zinedin Mustedanagič přestoupil z pražské Sparty do FK Sarajevo, kde už hostoval v jarní části sezony. Oba kluby o přesunu jednadvacetiletého záložníka či útočníka informovaly na svých webech. Mustedanagič s bosenským mistrem podepsal tříletou smlouvu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Mustedanagič přišel do akademie Sparty ve třinácti letech a jako velký talent podepsal první profesionální kontrakt už v roce 2015. Do A-týmu Letenských se však neprosadil a dohromady si zahrál jen v sedmi ligových utkáních.

Bosenský reprezentant do 21 let v minulých letech hostoval v pražské Dukle, Ružomberku, Českých Budějovicích a naposledy v Sarajevu, kde zasáhl do dvou ligových zápasů a připsal si asistenci. Kvůli koronavirové pandemii se bosenská nejvyšší soutěž nedohrála a FK Sarajevo byl na začátku června vyhlášen mistrem.

https://www.facebook.com/FudbalskiKlubSarajevo/videos/655583358371136/

Sparťané volili nejlepšího hráče. Kanga vybral sám sebe, kdo získal nejvíce hlasů?

ČTK

Časová osa: Fortuna liga 2021/22

Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..