Hotovo! Fotbalová Plzeň má novou posilu

29. července 2020 12:13 - Plzeň

Očekávaný transfer je definitivně potvrzen. Fotbalovou Viktorii Plzeň posílil záložník z Pobřeží slonoviny Adriel D’Avila Ba Loua. Bývalý hráč Karviné na západě Čech podepsal podle klubových stránek smlouvu na tři roky.

 

FC Viktoria Plzeň, Facebook

Plzeň 24letého křídelníka dlouho sledovala. Ba Loua v minulém ligovém ročníku třeba patřil k nejlepším co do počtu gólových přihrávek. V 52 odehraných zápasech v nejvyšší soutěži pak sám nastřílel tři branky.

„Jde o velmi zajímavého hráče do ofenzivy, který má obrovský potenciál. Jsme rádi, že se podařil jeho přestup uzavřít a věříme, že ještě zvýší konkurenci v našem týmu," pochvaluje si generální manažer klubu Adolf Šádek transfer, jehož finanční výši se oba kluby rozhodly nezveřejnit.

Rodák z Yopougonu musel stejně jako ostatní hráči Viktorie na staru přípravy absolvovat test na covid-19, během středy podstoupí zátěžové testy a ve čtvrtek už by se měl připojit k týmu.

Plzeň jako Sporting! Viktoria mění sponzora

„Viktoria je velký klub se skvělým zázemím a obrovskými ambicemi. Její zájem jsem vnímal delší dobu a tato nabídka mě hodně zaujala, mám motivaci posunout se v kariéře, budu se chtít prosadit a přispět k týmovému úspěchu," prohlásil po podpisu smlouvy Ba Loua.

Už v sobotu by se mohl objevit v přípravném duelu proti Českým Budějovicím. Pro své působení v celku ligového vicemistra si vybral na dres netradiční číslo 50.

roj, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..