Živě

Kdepak Sparta! Svéráz Kanga přistál v Bělehradě, hned na letišti radil řidičovi

30. července 2020 16:43 - Bělehrad
(Aktualizováno: 30. července 2020 17:15)

Jeho odchod ze Sparty je definitivní. Aniž by letenskému klubu odpověděl na nabídku prodloužení smlouvy, dohodl se jinde. Fotbalista Guélor Kanga se vrací zpět do Crvené zvezdy Bělehrad. Devětadvacetiletému gabonskému záložníkovi vypršela na Letné smlouva a s vedením se nedohodl na nové. Jako volný hráč se vrací do týmu srbského mistra, odkud do Sparty předloni v lednu přišel. Během čtvrtka už přistál v Bělehradě a hned na letišti pobavil fanoušky, když funkcionáři klubu radil, jak má nastartovat auto.

 

sparta.cz/Vlastimil Vacek Vlastimil Vacek, Právo

Nebyl by to Guélor Kanga, kdyby ze svého velkého návratu neudělal show. Jakmile přistál v Bělehradě, začal vysílat stream na instagramu, jak si v poslední době zvykl.

Jeho první vystoupení netrvalo dlouho, protože kvůli problémům s internetem musel brzy přestat vysílat.

Král je zpět! hlásí Srbové. Kanga se vrací do Crvené zvezdy Bělehrad

Přesto fanoušky rozesmál humornou scénkou. Pracovník klubu, který přijel gabonského hráče na letiště vyzvednout, měl problém nastartovat auto. Kanga se hned nabídl, že mu ukáže, co má udělat, popisuje portál blic.rs

Africký fotbalista dorazil s rouškou přes obličej a bylo mu řečeno, že nejprve musí vyrazit na testování na koronavirus. „Žádný problém," ujistil.

Přihlásili se i Španělé

Srbský mistr avizoval Kangův návrat již během středečního večera. Překvapení dorazí kolem 13:00! lákal pak své fanoušky během čtvrtečního dopoledne.

Zdálo se jisté, že Kangu představí po obědě jako novou posilu, od té doby však Crvená zvezda mlčí.

Radost sparťanských fotbalistů během finále MOL Cupu na hřišti Slovanu Liberec. Vlevo Guélor Kanga, který na první gól nahrál a druhý dal z penalty sám.

Vlastimil Vacek, Právo

Prestižní francouzský portál France Football dokonce přišel s novinkou, že Kanga by nejraději odešel do Španělska, kde má nabídku od Celty Vigo...

Svérázný fotbalista nicméně přistál v Bělehradě. Podle srbských zdrojů čeká Kangu ještě klasická zdravotní prohlídka, po níž by měl odjet na stadion podepsat smlouvu.

Připraven by měl být již na první ligové kolo nové sezonu, v němž CZ Bělehrad v sobotu přivítá Novi Pazar.

Ale kdo ví, co má Kanga za lubem...

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..