Živě

V Příbrami skončili turečtí fotbalisté Sehit a Yilmaz

31. července 2020 10:49 - Příbram

Angažmá dvou tureckých fotbalistů Erdiho Sehita a Aydina Yilmaze v prvoligové Příbrami skončilo po půl roce. I kvůli koronavirové pandemii neodehráli za tým od Litavky v soutěžním utkání ani minutu a klub po vypršení hostování opouštějí.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Dvojici tureckých záložníků si do Příbrami v zimě přivedl bývalý trenér Středočechů Roman Nádvorník. Po doléčení zranění jim angažmá v Příbrami zkomplikovala pandemie a omezení cestování, kvůli kterému se po odletu do Turecka už do Čech nevrátili. Dvaatřicetiletý Yilmaz získal s Galatasarayem Istanbul pětkrát domácí titul a stejně jako o osm let mladší Sehit přišel do Příbrami po působení v Sakaryasporu.

V Příbrami po vypršení hostování skončili také obránce David Šimek a záložník Dominik Kříž. Středočeský klub, který se díky nedohrání nadstavbové skupiny o záchranu udržel v první lize, o tom informoval na svém webu.

Horváth měl jen dva a půl dne dovolené: Budeme zužovat kádr, někteří na ligu nemají

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..