Rubriky:

FORTUNA:LIGA

V Příbrami skončili turečtí fotbalisté Sehit a Yilmaz

31. července 2020 10:49 - Příbram

Angažmá dvou tureckých fotbalistů Erdiho Sehita a Aydina Yilmaze v prvoligové Příbrami skončilo po půl roce. I kvůli koronavirové pandemii neodehráli za tým od Litavky v soutěžním utkání ani minutu a klub po vypršení hostování opouštějí.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Dvojici tureckých záložníků si do Příbrami v zimě přivedl bývalý trenér Středočechů Roman Nádvorník. Po doléčení zranění jim angažmá v Příbrami zkomplikovala pandemie a omezení cestování, kvůli kterému se po odletu do Turecka už do Čech nevrátili. Dvaatřicetiletý Yilmaz získal s Galatasarayem Istanbul pětkrát domácí titul a stejně jako o osm let mladší Sehit přišel do Příbrami po působení v Sakaryasporu.

V Příbrami po vypršení hostování skončili také obránce David Šimek a záložník Dominik Kříž. Středočeský klub, který se díky nedohrání nadstavbové skupiny o záchranu udržel v první lize, o tom informoval na svém webu.

Horváth měl jen dva a půl dne dovolené: Budeme zužovat kádr, někteří na ligu nemají

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..