Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Rána pro Bohemians! Končím, oznámil oblíbenec fanoušků poté, co byl nominován k zápasu

4. srpna 2020 23:03 - Praha

Zvláštní odchod. Dopoledne trénink, žádná známka čehokoli mimořádného. Ale pak pro klubové vedení i příznivce Bohemians přišla nečekaná zpráva. Jhon Mosquera opouští vršovický prvoligový klub, kde zanechával dobrý dojem. Do odpoledního utkání s Chrudimí už kolumbijský fotbalista nenastoupil, ač to bylo v plánu. „Pár desítek minut před zápasem Jhon poslal vedení klubu SMS, že v Bohemians končí,“ píše se na klubovém webu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Co se přihodilo v posledních hodinách, které rozhodly o překvapivém kroku? „Hráči vypršela smlouva k poslednímu červenci. S klubem nastoupil do přípravy a o nové smlouvě vyjednával," přibližuje web Bohemians.

S novými podmínkami prý hráč souhlasil a v sobotu měly být dotaženy detaily a smlouva podepsána.

https://www.facebook.com/bohemi1905/posts/3165131796905845

Jenže k podpisu podle všeho nedojde, Mosquera už s Klokany ´skákat´ nebude. I nadpis na klubovém webu je víc než jasný. Ani sám klub zjevně nepočítá, že by mělo dojít k obratu v jednání.

Rukama, nohama... Kolumbijec v Bohemce zápolí s češtinou. Vtip ale nezkazí, chválí ho kabina

Trenér Klusáček přitom po dopoledním tréninku hráče zapsal i na soupisku odpoledního utkání s Chrudimí. Ani on nečekal překvapivý hráčův krok.

„Uvědomujeme si, že se jedná o oblíbeného hráče fanoušků a tato zpráva není příjemná, ale klub je vždy víc než hráč. Takové jednání je pro nás zklamáním. Jhonovi za jeho služby v zelenobílém děkujeme," stojí též ne webu, zatímco na sítích se fanoušci podivují. Někteří posílají výtky směrem k vedení klubu ohledně údajně liknavého přístupu k získání hráče pod smlouvu, jiní - i v nevybíravém provedení - směrem k hráči.

Fotbalisté Bohemians zahájili přípravu testováním na koronavirus

I bez Mosquery Bohemians vyhráli nad Chrudimí 4:0. Hattrickem za pouhých 40 minut se blýskl Puškáč.

Přípravné fotbalové utkání:
Bohemians Praha 1905 - MFK Chrudim 4:0 (3:0)
Branky: 20., 32. a 40. Puškáč, 57. Hronek.
Sestava Bohemians - I. poločas: Le Giang - Hůlka, Bederka, Pokorný - Bartek, Vacek, Hašek, Ljovin, Schumacher - Puškáč, Koubek. II. poločas: Valeš - Köstl, Krch, Vondra - Dostál, Hronek, Jindřišek, Květ, Vaníček - Keita, Ugwu. Trenér: Klusáček.
vap, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..