Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Smetana se vrátil do Liberce

4. ledna 2010 17:20 - LIBEREC

Fyzickými testy na FTVS v Praze odstartovali zimní přípravu fotbalisté Slovanu Liberec. Byli rozděleni na dvě skupiny a poprvé na hřišti v novém roce se sejdou k tréninku v úterý. „Na testech chyběl ze zdravotních důvodů jen Diviš, k týmu se naopak připojili i Smetana po návratu ze Slovácka a Vlasko, který na podzim hostoval v Čáslavi,“ sdělil trenér Josef Petřík. Jeho asistentem se stal Petr Myslivec, který dosud vedl třetiligovou rezervu.

 

Radek Petrášek, ČTK

Nejžhavější je otázka kolem odchodu či setrvání opor. Záložník Dočkal byl v prosinci na testech v italském klubu Chievo Verona a útočník Blažek v tureckém Bursasporu. Oba jsou ale zatím stále v Liberci. „ O jejich eventuálním angažmá v cizině se bude možná teprve jednat. Zaznamenali jsme předběžný zájem. V případě výhodné nabídky jim nebudeme v přestupu bránit. Nic nás ale k jejich prodeji netlačí. Necháme tomu volný průběh,“ řekl ředitel klubu Libor Kleibl.

První týden přípravy stráví celek v Liberci. V sobotu 9.ledna se Slovan zúčastní halového turnaje Víkend šampiónů v Praze. Pak hráče čeká kondiční soustředění v Hraběticích. Ve druhé polovině ledna najde tým přechodné působiště ve sportovním areálu v Nymburce, kde sehraje i sérii přípravných zápasů. Od 7. do 17. února přijde na řadu herní soustředění na Kypru.

eš, Právo

  4:1 Slavia - Budějovice 4:1   dohráno
20191215T17:00:00+0100
Slavia vs. Budějovice
Slavia vs. Budějovice
Slavia
Budějovice
  1:1 Plzeň - Teplice 1:1   dohráno
20191215T14:30:00+0100
Plzeň vs. Teplice
Plzeň vs. Teplice
Plzeň
Teplice

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..