Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Smetana se vrátil do Liberce

4. ledna 2010 17:20 - LIBEREC

Fyzickými testy na FTVS v Praze odstartovali zimní přípravu fotbalisté Slovanu Liberec. Byli rozděleni na dvě skupiny a poprvé na hřišti v novém roce se sejdou k tréninku v úterý. „Na testech chyběl ze zdravotních důvodů jen Diviš, k týmu se naopak připojili i Smetana po návratu ze Slovácka a Vlasko, který na podzim hostoval v Čáslavi,“ sdělil trenér Josef Petřík. Jeho asistentem se stal Petr Myslivec, který dosud vedl třetiligovou rezervu.

 

Radek Petrášek, ČTK

Nejžhavější je otázka kolem odchodu či setrvání opor. Záložník Dočkal byl v prosinci na testech v italském klubu Chievo Verona a útočník Blažek v tureckém Bursasporu. Oba jsou ale zatím stále v Liberci. „ O jejich eventuálním angažmá v cizině se bude možná teprve jednat. Zaznamenali jsme předběžný zájem. V případě výhodné nabídky jim nebudeme v přestupu bránit. Nic nás ale k jejich prodeji netlačí. Necháme tomu volný průběh,“ řekl ředitel klubu Libor Kleibl.

První týden přípravy stráví celek v Liberci. V sobotu 9.ledna se Slovan zúčastní halového turnaje Víkend šampiónů v Praze. Pak hráče čeká kondiční soustředění v Hraběticích. Ve druhé polovině ledna najde tým přechodné působiště ve sportovním areálu v Nymburce, kde sehraje i sérii přípravných zápasů. Od 7. do 17. února přijde na řadu herní soustředění na Kypru.

eš, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..