Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Zaměstnanec Sparty je pozitivní, do kontaktu s hráči nepřišel

11. září 2020 15:38 - Praha
(Aktualizováno: 11. září 2020 16:07)

Koronavirus zneklidnil i fotbalovou Spartu. Pozitivně testován na covid-19 byl v průběhu týdne jeden ze zaměstnanců klubu, který ale nepřichází do kontaktu s mužstvem. Všichni hráči áčka i členové realizačního týmu měli před víkendovým ligovým duelem v Karviné negativní výsledek testu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Koronavirus zaútočil i na letenský klub. Zápasový program prvního týmu však zatím ohrožen není.

"Po pozitivním nálezu u jednoho ze zaměstnanců klubu se následně preventivně nikdo mimo sportovní úsek nesetkával s hráči. Otestováni na covid-19 byli všichni ostatní zaměstnanci Sparty na Letné a u všech testy dopadly negativně," uvedl klub na twitteru.

Pro mužstvo je důležité, že do úterního modelového utkání s Viktorií Žižkov (1:3) už zasáhli také Dočkal, Čelůstka a Hložek, tedy reprezentanti, kteří se po vítězství na Slovensku museli vrátit domů. Šilhavého mužstvo bylo kvůli dvěma pozitivním testům v realizačním týmu rozpuštěno a duel se Skotskem pak v Olomouci odehrál zbrusu nový ligový výběr pod vedením kouče Holoubka.

V áčku Letenských se zatím od začátku pandemie koronavirus neobjevil. Dvakrát ale musela do karantény třetiligová rezerva Sparty - nejprve v červenci a poté v srpnu. Trenér Michal Horňák pak minulý týden zažil také předčasné ukončení srazu reprezentace do 19 let.

dos, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..