Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Opavu posílil kamerunský obránce Didiba

16. září 2020 15:19 - Praha

Prvoligovou Opavu posílil kamerunský obránce Joss Didiba. Dvaadvacetiletý fotbalista se zkušenostmi z nižších italských soutěží přišel ze Senice na hostování do konce sezony a součástí transferu je i možnost přestupu. Slezský celek o tom informoval na svých internetových stránkách.

 

twitter@sfcopava

Didiba přišel do Opavy po roce stráveném na Slovensku, před tím působil v Perugii, Mateře, Ebolitaně, Troině nebo akademii Juventusu. Pokud Opava stihne vyřešit všechny administrativní náležitosti, mohl by v novém působišti nastoupit už v sobotním utkání čtvrtého ligového kola proti Českým Budějovicím.

"Joss je silovým typem fotbalisty. Dostali jsme na něj výborné reference, zapadá nám do koncepce. Je to mladý a perspektivní fotbalista s dobrou rozehrávkou, navíc umí být nebezpečný i při standardních situacích," uvedl na klubovém webu sportovní manažer Opavy Radoslav Kováč.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..