Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Budějovice s Bohemians sehrají odložený ligový zápas 28. října

7. října 2020 16:37 - České Budějovic

Odložené utkání 5. kola první fotbalové ligy mezi Českými Budějovicemi a pražskými Bohemians 1905 se uskuteční ve středu 28. října. V původním zářijovém termínu se nehrálo kvůli výskytu koronaviru v jihočeském týmu. Informovala o tom Ligová fotbalová asociace, která v Česku řídí profesionální soutěže.

 

Vlastimil Vacek, Právo

V den plánovaného domácího zápasu s Bohemians se u několika osob v Dynamu objevily příznaky onemocnění covid-19. Krajská hygienická stanice kvůli možnému dalšímu šíření nemoci nedoporučila utkání odehrát.

Jihočeši měli dalšího nakaženého před duelem 6. ligového kola v Mladé Boleslavi, ale v sobotu mohli nastoupit, protože hráč s pozitivním nálezem vzhledem k příznakům několik dní netrénoval a byl v izolaci.

Už i fotbalová liga se sype! Jihočeši proti Bohemce hrát nemohou

Na rozdíl od hokejové extraligy byly v této sezoně nejvyšší fotbalové ligy kvůli koronaviru odloženy zatím jen dva zápasy. Vedle souboje Budějovic s Bohemians 1905 to bylo ještě utkání 4. kola mezi Slováckem a Příbramí. Jeho náhradní termín byl stanoven na úterý 13. října.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..