Nováčka zastavil koronavirus. Na mladé nejsem naštvaný, ujišťuje Krejčí

21. listopadu 2020 20:15 - Mladá Boleslav

Vyhoupli se před pauzou až na šestou příčku, ale vývoj posledních dnů je zastavil. V týmu fotbalistů Pardubic se během reprezentační přestávky vyskytl větší počet osob nakažených koronavirem. V Mladé Boleslavi tak oslabený ligový nováček prohrál 1:4.

 

Radek Petrášek, ČTK

Utrpěli ztráty. Na lavičce chyběl jeden z trenérů Jaroslav Novotný, hosty tak vedl pouze Jiří Krejčí, který je kvůli chybějící licenci oficiálně veden jako asistent. Proti poslednímu ligovému duelu s Opavou došlo v sestavě Východočechů ke čtyřem změnám. Scházel mimo jiné kapitán Jeřábek, naopak prvoligový debut si odbyli Vít, Samuel Šimek a v závěru Kurka.

„Bohužel v tomto složení mladých hráčů, kteří určitě mají budoucnost, nám chyběla zkušenost. V důležitých fázích to bylo znát. I kvůli tomu dopadl výsledek takhle. Nejsem na mladé hráče vůbec naštvaný, protože někteří mě mile překvapili," líčí Jiří Krejčí.

Zleva Pavel Černý z Pardubic a Antonín Křapka z Boleslavi.

Radek Petrášek, ČTK

Středočeši rozhodli již do přestávky.

„Sluší se poblahopřát soupeři, protože vyhrál zaslouženě. Spíš mě mrzí, že jsme v prvním poločase dostali tři góly ze standardních situací," poznamenává kouč Pardubic.

„Víc se mi líbil druhý poločas, nevzdali jsme se a opravdu bojovali. Měli jsme i příležitosti a mohli utkání zdramatizovat," dodává Krejčí.

dos, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: