Mistrovské tituly, Vrba, Horváth a spol. Plzeň chystá oslavy založení klubu

29. listopadu 2020 13:58 - Praha

Fotbalová Plzeň se připravuje na oslavy 110 let od založení klubu, který vznikl v roce 1911. Už nyní vydává kalendář, jehož hlavním mottem bude právě jubilejní výročí. „Na dvanácti unikátních kolážích dochází k propojení historických momentů s těmi novodobými," uvedl na klubovém webu tiskový mluvčí Václav Hanzlík.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Fanoušci si mohou připomenout mistrovské tituly z let 2011, 2013, 2015, 2016 a 2018, historii přestavby Doosan Areny, nejslavnější trenérské tváře klubu nebo týmové fotografie od roku 1911 až do 2020. Kalendář je už v prodeji na klubovém e-shopu za 349 korun.

„Měsíc září je pak věnován věrným fanouškům Viktorky. Dále jsou v kalendáři připomenuty mezistátní zápasy, klubové legendy, slavné góly nebo pohárové bitvy z poslední desetiletky, kdy jsme třikrát hráli Ligu mistrů," podotkl Hanzlík.

Nazlobený Ondrášek po další ztrátě Plzně: Takhle to dál nejde

Klub si bude tuto dobu a 110. výročí svého založení připomínat v nadcházejícím roce. Chystá program pro všechny věkové kategorie. „Program se snažíme připravovat tak, aby si v něm každý viktorián našel to svoje. Konkrétní události budeme našim fanouškům postupně představovat," dodal Hanzlík.

neu, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..