Jankulovski má znovu prasklý křížový vaz, na podzim už si nezahraje

16. října 2011 14:43 - OSTRAVA

Marek Jankulovski má smůlu jako hrom, jeho zranění ze sobotního utkání Baníku s Hradcem Králové je nakonec vážné. Vyšetření zraněného kolene magnetickou rezonancí odhalilo, že v operovaném levém kolenu křížový vaz znovu prasknul.

 

Petr Sznapka, ČTK

„Je to ta nejčernější diagnóza, kterou jsme vůbec nečekali,“ řekl pro Sport.cz Michal Otava, ředitel pro komunikaci a vnější vztahy. „Marek je z toho velice špatný. Čeká ho další operace a další dlouhá rehabilitace. Je jisté, že do konce podzimu se už na hřišti neobjeví.“

Lékař Baníku Jaroslav Husták oznámil hráči a klubovým činovníkům, že počká, až v koleni splaskne otok a pak začne jednat.

Jiří Poděbradský z Hradce Králové (zády) a Marek Jankulovski v dresu Baníku Ostrava.Jiří Poděbradský z Hradce Králové (zády) a Marek Jankulovski v dresu Baníku Ostrava.foto: ČTK/Petr Sznapka

Není vyloučeno, že v sobotu definitivně skončila fotbalová kariéra výjimečného fotbalisty Marka Jankulovského. Do zápasu nastoupil v 65. minutě, v 69. se radoval z vítězného gólu, který vstřelil Vomáčka a v 70. se zranil. O dvě minuty později jej zdravotníci odnesli ze hřiště na nosítkách.

Vladimír Kolář, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..