Papadopulos zahodil penaltu a zápas nezdramatizoval. Porážka jde za mnou, připouští karvinský kapitán

17. ledna 2021 11:33 - Uherské Hradiště

Mohl zápas na Slovácku zdramatizovat, ale penaltu neproměnil, a karvinští fotbalisté padli ve svém premiérovém ligovém utkání v novém roce 0:2. Kapitán Slezanů Michal Papadopulos po duelu v Uherském Hradišti připustil, že jde porážka za ním.

 

Dalibor Glück, ČTK

Kdybyste snížil z pokutového kopu na 1:2, měli byste ještě víc než čtvrthodinu na vyrovnání. Kopl jste desítku špatně?

Myslím, že jsem nemířil nijak zle. Snažil jsem se míč umístit k levé tyči. Brankář Nemrava ovšem můj úmysl vystihl. To se občas stává. Mrzí mě to. Přišli jsme o šanci vybojovat aspoň bod. Neskrývám, že prohra jde za mnou.

Krátce po pauze naopak zahrávalo pokutový kop za bezbrankového stavu Slovácko. Sudí Hrubeš ho nařídil až se značnou časovou prodlevou a po dlouhém studiu videa. Bylo to pro vás překvapení?

Nebudu říkat, že ne. Vždyť nikdo nic nereklamoval. Nevypadalo to, že by se domácí penalty jakkoliv dožadovali. I oni byli podle mého názoru překvapení, na rozdíl od nás příjemně. Každopádně to byl jeden z klíčových momentů zápasu.

Prohra v Hradišti vás asi mrzí o to víc, že jste herně určitě nepropadli, že?

Přesně tak. Byli jsme Slovácku vyrovnaným soupeřem. Domácí však byli produktivnější. Tak aspoň víme, na čem musíme zapracovat.

Slovácko udeřilo po přestávce, nastartovala jej penalta

Hrálo se v tuhém mrazu. Byl to problém?

Rozhodně ne. To, že se budou úvodní ligová kola hrát ve velké zimě, se dopředu vědělo. A ještě pár týdnů to tak bude. My, co jsme působili v Rusku, to vůbec neřešíme. Jsme zocelení. (úsměv)

Takže ani sněžení ve druhé půli vás nijak nerozhodilo?

Ne. Ani jsem to nevnímal. Na takové věci se rozhodně nevymlouvám. V nepříznivých povětrnostních podmínkách určitě příčinu porážky nehledáme.

čfo, Sport.cz, Právo

Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..