Živě

Teplický obránce Heidenreich je po operaci kolena

4. března 2021 12:32 - Teplice

Fotbalový obránce Teplic David Heidenreich absolvoval operaci postranního kolenního vazu. Klub o tom informoval na svém webu, délku absence kmenového hráče Bergama neuvedl.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Celou záležitost jsme řešili přímo s Atalantou, které na Davidově vývoji velmi záleží a podrobně ho v Teplicích sleduje. Hráči se dostane nejlepší lékařské péče a jak znám Davida, vrátí se na hřišti co nejdříve a stoprocentně připraven," řekl Viktor Kolář z agentury Sport Invest, která dvacetiletého Heidenreicha zastupuje.

Český mládežnický reprezentant přišel do Teplic loni v srpnu na roční hostování z Atalanty, za niž do té doby nastupoval pouze ve výběru do 19 let.

V dresu Severočechů vinou zranění stihl v této ligové sezoně odehrát devět zápasů, v nichž vstřelil gól. Naposledy nastoupil 21. února proti Slavii (1:1), utkání kvůli zranění nedohrál.

ČTK

  Teplice - Slavia dnes 19:00
20210730T19:00:00+0200
Teplice vs. Slavia
Teplice vs. Slavia
Teplice
Slavia

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..