Živě

Slavia může klidně dojít až do finále, větří po derby její největší odpůrce

13. dubna 2021 18:08 - Praha

Pět let ústrků a největšího ponížení nekončí. Derby znovu patří Slavii. Trochu silná káva pro Fandu, který o sobě říká, že je nejupřímnější z fotbalových příznivců, samozřejmě s rudým srdíčkem. Další marný pokus dobýt Eden ho uzemnil, stejně se však při glosování posledního ligového kola znovu rozparádil. Nový díl si poslechněte v přiloženém videu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Jako když jdete za sousedkou a otevře vám manžel... Originální ligový komentář, týká se ovšem zápasu Příbrami s Olomoucí.

Ústředním motivem nového dílu je samozřejmě derby pražských S. A Fanda s rudým srdcem musí uznat, že vzhledem k aktuální síle Slavie je nesmiřitelný rival schopný dojít snad až do finále Evropské ligy.

„Když bez čtyř obránců remizují na Arsenalu, co předvedou, až budou kompletní...?" žasne kritik, který jinak do sešívaných neustále rýpe.

Po derby mu samozřejmě došel humor. „Pět let, bejku, pět let bez vítězství. Pět let bez pocitu, že jsme sešívanou lůzu zadupali do země..." běduje a láteří, že ve druhém poločase viděl v rudých dresech místo bojovnosti a nadšení jen nihilistický chaos vzdáleně připomínající fotbal.

„Je to smutné, ale je to tak," komentuje další triumf Slavie.

Více si už poslechněte v novém dílu netradičního glosáře.

dos, Sport.cz

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..