Živě

Kouč Příbrami Valachovič po debaklu: Tušil jsem, že budeme mít problémy

21. dubna 2021 20:00

Po výhře ve Zlíně dýchala Příbram „přes brčko," jak řekl záložník Tomáš Pilík. Ve středu o něj přišla. Doma prohrála 1:4 s Bohemians a k záchraně jí chybí sedm bodů. Není to mnoho, ale při výkonech Příbrami meta nedosažitelná, pokud se nestane zázrak.

 

Miroslav Chaloupka, ČTK

„Stále platí, že od chvíle, co jsem přišel do Příbrami, jsme s hráči o záchraně nemluvili. Připravujeme se na nejbližší zápas, teď na Karvinou," říkal i po výprasku od „Klokanů" kouč Jozef Valachovič.

Po utkání byl ale viditelně rozladěný. „Byl to z naší strany hodně nevydařený zápas ve všech směrech. V prvním poločase to ještě bylo jakž takž vyrovnané, ale do velkých šancí se nikdo nedostal. Po pauze hosté dominovali. Jednak jejich hru hodně oživil příchod Keity a Puškáče, ale výrazně jsme k tomu přispěli naším špatným výkonem v defenzivě. Ve Zlíně nás podržela, teď neobstála. Po druhém inkasovaném gólu jsem měl pocit, že to hráči zabalili. Dostali jsme čtyři góly a hosté měli ještě dvě šance," konstatoval Valachovič.

Myslím, že nemůžeme být dostiženi nikým ze sestupových míst, věří kat Příbrami Keita

A přidal další důvody výprasku. „Tušil jsem před zápasem, že budeme mít problémy, neboť jsme na tom nebyli dobře fyzicky po zápase ve Zlíně. Máme navíc dost zraněných, nemůžeme si pomoct prostřídáním hráčů. Prohráli jsme, ale ani po dnešku nic nevzdáváme. Z Karviné chceme přivézt body," vyslovil zbožné přání příbramský kouč.

kft, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..