Spartu čeká v poháru sešívaná mašina, Brňáky zase kartáč od manželek

5. května 2021 08:04 - Praha

Zatímco sešívaní oslavili třetí titul v řadě, Sparta ztratila body v Liberci a nemůže předstihnout druhý Jablonec. Hořká pilulka pro Fandu, který o sobě říká, že je nejupřímnější z fotbalových příznivců, samozřejmě s rudým srdíčkem. „Za rok musí být titul u nás, už je to moc dlouhé...“ toužebně si přeje náruživý fanoušek, který s vervou glosuje každé kolo fotbalové ligy. Nový díl si poslechněte v přiloženém videu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Dvougólové manko Sparta v Liberci smazala, víc už nestihla.

„Oba góly jsme dostali od kluka, kterého jsme pro velký fotbal vychovali na Letné," poukazuje Fanda na Peškovu minulost.

„Naštěstí se Karlsson vrací do bývalé formy a Hložan v ní už zaplať pánbůh trochu je. Takže nakonec s pořádnou klikou vezeme aspoň bod. V létě budeme každopádně potřebovat posílit."

Slavia na oslavu obhajoby rozdrtila Plzeň 5:1. „Letos jsme si mohli chvilku myslet, že můžeme sešívky v boji o titul aspoň prohnat. O to horší je konec, kdy ani nemůžeme říct, že jim koukáme na záda. Protože na záda koukáme Jabkám," kroutí hlavou.

„Plzeň musela být ráda, že to nebylo o sedm. A tahle mašina nás čeká ve středu v boji o pohár. Možná je jediná taktika, kopat všechny balony do háje, uhrát 0:0, a Nita pak holt penalty vychytá," radí Spartě.

Blíží se čtvrtá stovka derby pražských S. Historicky zatím stále dominuje Sparta

Více už Fanda komentuje v novém dílu, třeba o zvláštní motivaci, na niž vsadili v Brně.

dos, Sport.cz

ČT sport Jablonec - Teplice dnes 18:00
20210507T18:00:00+0200
Jablonec vs. Teplice
Jablonec vs. Teplice
Jablonec
Teplice

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..