Živě

České Budějovice rozkryly plán. V přípravě se utkají i s Dynamem Moskva

9. června 2021 09:21 - České Budějovice

Fotbalové České Budějovice odtajnily plán letní přípravy na nadcházející ligový ročník. Borci Dynama se po dovolené poprvé sejdou v pondělí 21. června, aby o devět dnů později změřili v Rakousku síly se sedmým týmem uplynulé sezony ruské ligy Dynamem Moskva. Jihočeský klub o tom informoval na svých oficiálních internetových stránkách.

 

Vlastimil Vacek, Právo

V sobotu 3. července se pak Budějovičtí střetnou na Složišti s Táborskem a o týden později na hřišti v Písku vyzvou Teplice. Ale jen za předpokladu, že jim los nového ročníku Fortuna ligy nepřisoudí Severočechy v úvodních pěti kolech.

V pondělí 12. července zamíří na týdenní herní soustředění do rakouského Kaprunu, kde sehrají dva přípravné duely se zahraničními mužstvy.

Klub zatím oznámil příchod útočníka Michala Škody, který v minulé sezoně nasázel za Mladou Boleslav deset ligových gólů. Profesionální smlouvu s Dynamem podepsal nedávno i talentovaný brankář Daniel Kerl.

jsv, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..