Živě

Jsi prolhaná krysa! Bezcharakterní a podlý! Fanoušci obou pražských „S“ to dávají Plavšičovi sežrat

10. června 2021 12:43 - Praha

Až dnes došlo k oficiálnímu podpisu, ale o tom, že se srbský záložník Srdjan Plavšič chystá vyměnit Spartu za Slavii, se šuškalo už od začátku května, kdy s touto informací jako první přišel deník Sport. Od té chvíle se na sociálních sítích množily nenávistné komentáře fanoušků na stranu Plavšiče, které dnes vygradovaly.

SK Slavia Praha

„Prolhaná krysa! Ne kvůli přestupu, ale kvůli těm lžím, které šířil," naráží jeden z fanoušků na Plavšičův výrok na Instagramu krátce po vyrojení spekulací o přestupu. „Se Slavií jsem smlouvu nepodepsal ani jsem s nimi nejednal o žádné nabídce," uvedl záložník s tím, že jedná se Spartou o novém kontraktu.

Sparta byla rovněž přesvědčená, že jí fotbalista říká pravdu a že nemá v plánu odejít k největšímu rivalovi, jenže od té doby seděl Plavšič pouze na tribuně a k nové dohodě nakonec nedošlo. Většina fanoušků tak měla jasno. Přesto se na sociálních sítích dál množí nenávistné komentáře na Srbovu adresu.

Jeden dost ostrý už mu dříve nechali jeho bývalí spoluhráči v kabině. K jeho přeškrtnuté fotografii připsali „m*dko". Teď nadávky pokračují od fanoušků. „K*ndo! Jsi krysa a lhář," pouští se do něj nevybíravě.

Drsný vzkaz pro Plavšiče v kabině Sparty. Sprostší výraz těžko najdete

„Doufám, že bude sedět na lavičce," ozývá se však nesouhlas i ze strany příznivců Slavie. „Takový podlý člověk, to je radost ho mít v kabině. Chlapa, kterýmu se nedá věřit," píše další. I někteří sparťanští fanoušci jsou vlastně nakonec rádi, že je Plavšič opouští. „Táhni, k*kote," vyprovodil ho jeden.

Někteří příznivci vtipkují, že se ze Sparty stává juniorka Slavie. Další se zas hráče zastávají. „Změnit práci za lepší mzdu a duševní pohodu. Kdo na tom co nechápe?" napsal jeden z fanoušků. Ostatní mu na to reagují tak, že jim samotný přestup vlastně nevadí, ale že lhaní a divadlo kolem něj bylo podlé a zbytečné. První derby pražských „S" v příští sezoně může být hodně zajímavé.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Sportcz (@sport.cz_ig)

bp, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..