Mladá Boleslav posiluje brankářský post. Preisler se na Julisku nevrátí

13. července 2021 17:01 - Mladá Boleslav

Fotbalová Mladá Boleslav rozšiřuje brankářský tým. Tříletou smlouvu uzavřela s brankářem Pavlem Halouskou, který v loňské sezoně hostoval z Brna v druholigovém Blansku. Středočeský klub o tom v úterý informoval v tiskové zprávě.

 

FK Mladá Boleslav

Šestadvacetiletý gólman je brněnským rodákem, jehož provází pověst dosud nenaplněného talentu. Prorazit teď zkusí ve městě automobilů.

„Z realizovaného přestupu jsem nadšený, stejně tak i z podmínek a zázemí klubu. Moc se mně tady líbí hráčská kabina, regenerace, posilovna a množství hřišť se super trávníky," prohlásil urostlý brankář, který vytvoří tandem s ostříleným brankářem Šedou. „Je starší a zkušenější, má odchytaných spousty zápasů, takže se od něho můžu něco naučit, a bude jenom na mně, jak se o pozici v mužstvu poperu," líčí Halouska, který za Blansko odchytal 27 zápasů a pětkrát udržel čisté konto.

Nabitá Boleslav prohrála s Chrudimí, tým z druhé ligy neporazily ani další celky z nejvyšší soutěže

V Mladé Boleslavi bude nadále působit i levonohý obránce Dominik Preisler, jehož půlroční hostování z druholigové Dukly s opcí se změnilo v přestup. „Stalo se to nejlepší, co se pro mě mohlo stát, do pražské Dukly jsem se vracet nechtěl, všechno tam funguje trochu jinak, v Boleslavi jsou podmínky mnohem profesionálnější," vykládá levonohý obránce, jenž se ve středočeském klubu prosadil do základní sestavy a podepsal s ním dvouletý kontrakt.

Obránce Mladé Boleslavi Dominik Preisler (vlevo) v souboji s Tomášem Čelůstkou z Pardubic.

FK Mladá Boleslav

„Upřímně říkám, že jsem ani nečekal, že toho v jarní sezoně jako hostující hráč tolik odehraju. Jsem proto nadšený, že mé hostování vyvrcholilo přestupem. Od začátku svého působení v Mladé Boleslavi jsem nadšený z přístupu všech v kabině i z toho, jak funguje servis týmu a jaké je tady zázemí pro rozvoj každého hráče. Skvělá je také parta, jaká se tady sešla, i s těmi novými kluky, kteří přišli nyní v létě," říká.

„Tým se tady přes léto skládá docela dost silný, vždyť Milan Škoda i Marek Suchý jsou fotbalisté, kteří toho hodně dokázali, a všem nám mladším můžou pomoct v dalším růstu. A tak by nastávající sezona mohla skončit mnohem líp než ta předchozí, myslím si, že do šestého místa bychom mohli hrát," dodává.

jsv, Sport.cz, Právo

  Jablonec - Liberec dnes 16:00
20210926T16:00:00+0200
Jablonec vs. Liberec
Jablonec vs. Liberec
Jablonec
Liberec
  Ml. Boleslav - Slovácko dnes 16:00
20210926T16:00:00+0200
Ml. Boleslav vs. Slovácko
Ml. Boleslav vs. Slovácko
Ml. Boleslav
Slovácko
  Teplice - Olomouc dnes 16:00
20210926T16:00:00+0200
Teplice vs. Olomouc
Teplice vs. Olomouc
Teplice
Olomouc
  Slavia - Hradec dnes 19:00
20210926T19:00:00+0200
Slavia vs. Hradec
Slavia vs. Hradec
Slavia
Hradec

Časová osa: Fortuna liga 2021/22

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..