Peltova návštěva? Sudí ji vylíčil v zápisu

9. srpna 2021 09:59 - Jablonec

Je z toho rozruch. Objevují se další detaily. Návštěva Miroslava Pelty v kabině rozhodčích o přestávce prvoligového fotbalového utkání Jablonec - Bohemians (2:2) se propírá z vícero stran. Šéf Jablonce se ocitl pod palbou kritiky. I v zápisu o utkání se objevila zmínka o jeho příchodu do šatny rozhodčích. Není zřejmé, kdy přesně ji hlavní arbitr Tomáš Klíma do dokumentu uvedl, ale obsahuje slova, která měl Pelta před rozhodčími pronést.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Během poločasové přestávky přišel do kabiny rozhodčích pan Miroslav Pelta, načež jsem jej požádal, aby kabinu rozhodčích neprodleně opustil," uvedl sudí.

Podle něj byla přítomnost jabloneckého bosse, která vyvolala prvotní nelibost kouče Bohemians Luďka Klusáčka, velmi krátká.

Stop neoficiálním kontaktům! Komise kritizuje Peltu, že byl v kabině rozhodčích

"Zdržel se cca. 15 s. Před svým odchodem komentoval dosavadní vývoj utkání slovy: ´My hrajeme strašně, vy ale pískáte dobře. Omlouvám se za chování trenéra (Rady), domluvím mu. Držte se!´," vylíčil Klíma.

Pelta v kabině rozhodčích? To prostě nechápu, zlobil se Klusáček. Rada byl vytočený

Sport.cz

  1:0 Sparta - Ml. Boleslav 1:0 dohráno
20211024T19:00:00+0200
Sparta vs. Ml. Boleslav
Sparta vs. Ml. Boleslav
Sparta
Ml. Boleslav

Časová osa: Fortuna liga 2021/22

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..