Fotbalové Teplice vyjádřily nespokojenost s výsledky, ke změnám ale nesáhly

11. srpna 2021 09:59

Vedení fotbalových Teplic vyjádřilo hrubou nespokojenost se začátkem sezony, k personálním změnám však zatím nesáhlo. Po úterním zasedání i setkání se sportovním vedením v čele s trenérem Radimem Kučerou plánuje představenstvo klubu jednat s nejzkušenějšími hráči a věří ve zlepšení v příštích třech ligových zápasech. Severočeši zatím nezískali ani bod a po třech porážkách jim patří poslední 16. místo.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Představenstvo FK Teplice na úterním zasedání vyjádřilo hrubou nespokojenost s výsledky utkání začátku podzimní části soutěžního ročníku Fortuna:Ligy 2021/22. V tomto směru se uskutečnilo také jednání se sportovním vedením a hlavním trenérem "A" mužstva FK Teplice. Vedení se rozhodlo také pro vyvolání jednání s nejzkušenějšími hráči, tak aby se zanalyzovaly konkrétní příčiny současné situace. Vedení však odmítá činit unáhlená rozhodnutí a to i přes to, že situaci vnímá jako velmi vážnou," uvedl klub na oficiálních stránkách.

Teplice jsou jediným týmem v nejvyšší soutěži, který v novém ročníku nebodoval. Po porážkách s Českými Budějovicemi (0:1) a Slavií (1:3) nestačily naposledy na Zlín a na jeho hřišti podlehly 0:3. Nedařilo se jim ani v přípravě, kde prohrály čtyři ze sedmi zápasů, nebo i v minulé sezoně. V ní skončili Severočeši patnáctí, tedy na poslední příčce, která zajišťovala záchranu.

Fotbalové Teplice angažovaly osmnáctiletého moldavského obránce Bulmagu

Představenstvo ve složení Pavel Šedlbauer, Libor Sehnal, Jiří Mašek a Rudolf Řepka proto očekává v příštích třech zápasech do reprezentační pauzy zlepšení, a to v přístupu, nasazení a především výsledcích. Podle vedení mužstvo ve dvou ze tří odehraných zápasů herně nepropadlo, i když vyšlo bodově naprázdno. "Poslední utkání ve Zlíně však bylo hodnoceno jako velmi nepovedené," uvedl klub. "Vedení je přesvědčeno, že i přes velmi těžké vylosování se situace začne rychle obracet k lepšímu," dodaly Teplice.

V příštím utkání vyzvou v neděli doma severočeského rivala z Jablonce.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga 2021/22

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..