Fotbalová Boleslav podepsala nové smlouvy s mladíky Maškem a Stránským

19. srpna 2021 10:12 - Mladá Boleslav

Mladí fotbalisté Vojtěch Stránský a Lukáš Mašek podepsali nové smlouvy s Mladou Boleslaví. Sedmnáctiletý Mašek má kontrakt do 30. června 2023, o rok starší Stránský uzavřel smlouvu do roku 2025. Klub o tom informoval na svém webu.

 

"Jsem rád, že se naši odchovanci prosazují v prvoligovém kádru a vzbuzují zájem fotbalových expertů v tuzemsku i zahraničí. Patří za to poděkování našim žákovským a dorosteneckým trenérům, i Karlu Jarolímovi od dospělého áčka, že podporuje jejich sportovní růst účastí na tréninkové i zápasové činnosti na prvoligové úrovni, a především rodičům obou hráčů za péči a podporu, kterým svým synům věnují," řekl prezident klubu Josef Dufek.

Stránský má na kontě šest startů v první lize. Mašek zasáhl do sedmi ligových zápasů. Oba se prosadili i do mládežnických reprezentací.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga 2021/22

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..