Rosická vsadila na zelené šaty, Vrba na tričko. Až moc kruté, bědují Votroci

21. srpna 2021 22:14 - Praha

Výsledek je sice jednoznačný, nevypovídá ovšem příliš věrně, jak dlouho Votroci favorita na Letné trápili. „Vítězství Sparty je zasloužené, ale pro nás poměrně kruté. Neodpovídá úplně srovnání výkonů,“ kaboní se trenér hradeckých fotbalistů Miroslav Koubek po porážce 0:4. „Většinu zápasu jsem měl z naší hry dobrý pocit, odjíždíme však s takovou náloží,“ přidává se k němu zkušený záložník Jakub Rada v rozhovoru pro O2 TV Sport.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Celý první poločas se nemohli prosadit. Až po přestávce přišli na to, jak nováčka přetlačit.

Televizní kamery odhalily, že Radka Rosická, manželka sportovního manažera, v hledišti zaperlila v zelených šatech. Herec David Novotný alias Jarda Kužel o poločase hustil změnu taktiky do zraněného kapitána Bořka Dočkala. Nebo snad pomohlo, že se trenér Pavel Vrba na lavičce svlékl z košile do trička...?

Trenér Sparty Praha Pavel Vrba odložil během utkání košili a jen v tričku dovedl svůj tým k vítězství.

Vlastimil Vacek, Právo

„Tak tričkem to asi nebylo. Do přestávky jsme byli dost nepřesní při základní akci, soupeř nás presoval. Ve druhém poločase jsme už byli kvalitnější na míči i ve finální fázi," usmívá se Vrba.

Votroci zatím po návratu mezi elitu nastřádali tři remízy a jejich kouč nedávno trefně poznamenal, že body sbírají jako veverka oříšky před Vánoci. V příštím kole navíc narazí na Plzeň, která se v neděli může zase před Spartu vrátit na první příčku tabulky.

„Budeme hrát pořád stejně! Aktivně, před nikým se nebudeme schovávat, takový Hradec jsme slíbili. Musíme udělat body jinde, ne na Spartě. Tady jsme trochu narazili," vyzývá Miroslav Koubek.

„Výsledek je pro nás hodně pozitivní. Pro Hradec možná trochu nepřesný, protože v prvním poločase hrál velice dobře," uznává jeho protějšek Vrba.

„Obrovský rozdíl byl v kvalitě finální fáze mužstev. Když to řeknu natvrdo, tak tam jsme zatím druholigoví. Sparta je v provedení čelní mužstvo ligy. Soupeř má prostě v koncovce jinou dimenzi, což rozhodlo," poukazuje Koubek.

dos, Sport.cz

  1:5 Bohemians 1905 - Slavia 1:5 dohráno
20210919T19:00:00+0200
Bohemians 1905 vs. Slavia
Bohemians 1905 vs. Slavia
Bohemians 1905
Slavia

Časová osa: Fortuna liga 2021/22

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..