SESTAVA KOLA: Hattrick ve stínu kanonády, lob do znělky i kapitánova bomba

27. září 2021 18:00 - Praha

Docela smutný příběh, nasázet hattrick a stejně opouštět hřiště s hlavou dole. Přesně taková málo vídaná mrzutost se hrdinovi Mladé Boleslavi přihodila, protože jeho tým doma hned pětkrát inkasoval. Ewerton samozřejmě nechybí v ideální sestavě 9. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz. Dva zástupce v jedenáctce mají Slavia, Sparta a Slovácko.

 

Sport.cz s použitím webových stránek klubů

Znovu vyhráli jen o gól, jeden jediný jim ovšem k potvrzení první příčky stačil. Proti Pardubicím se o něj v Ďolíčku parádní bombou postaral plzeňský kapitán Hejda. Slavia zase proti hradeckému nováčkovi hravě vylepšila rekord v neporazitelnosti. Dvakrát skóroval Kuchta, mohl těžit i z Masopustovy příkladné práce.

V mateřském Zlíně se vytáhl sparťan Čelůstka. Mužem zápasu byl spoluhráč Pešek, jehož cizelérský lob by byl ozdobou jakékoliv televizní znělky. Pět gólů jako Letenští zvládlo také Slovácko v Mladé Boleslavi. Dvě branky si připsal Jurečka, aktivní byl obránce Reinberk. Domácím nestačil ani Ewertonův hattrick.

Podještědské derby patří Liberci, jehož branku uzamkl gólman Knobloch. Klokani narazili v Ostravě, Baníku se vyplácí útočník Almási. Jihočeši se zase proti Karviné mohli spolehnout na Van Burena, který jeden gól dal a dva připravil.

Sestava 9. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz:
Knobloch (Liberec) - Reinberk (Slovácko), Čelůstka (Sparta), Hejda (Plzeň) - Masopust (Slavia), Van Buren (České Budějovice), Ewerton (Mladá Boleslav), Pešek (Sparta) - Almási (Ostrava), Kuchta (Slavia), Jurečka (Slovácko).
dos, Sport.cz

  Slavia - Olomouc dnes 19:00
20211027T19:00:00+0200
Slavia vs. Olomouc
Slavia vs. Olomouc
Slavia
Olomouc

Časová osa: Fortuna liga 2021/22

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..