Slavia = rodinný byznys? Gólman Kolář požádal Tvrdíkovu dceru o ruku

14. října 2021 12:50 - Praha

„V sobotu čisté konto a pořádné oslavy můžou začít.“ Fanouškovská stránka Slavie na Instagramu to napsala výstižně. Gólman Ondřej Kolář totiž požádal dceru slávistického šéfa Jaroslava Tvrdíka Janu o ruku a ona řekla „ano.“ Veselka je tedy na spadnutí.

 

slavia.cz

Tvrdíkova dcera Jana je svému milému velkou oporou. Například Kolářovo zranění ze zápasu se skotskými Rangers velmi prožívala. „V životě jsem neměla takový strach," řekla tenkrát. Teď už se mladý pár, který je ve sportovním světě velmi sledovaný, může těšit z radostných okamžiků, které ho čekají.

Ondřej Kolář se s novinou pochlubil na svém Instagramu. „Řekla ANO," napsal ke společné fotografii s dcerou slávistického bosse Jaroslava Tvrdíka Janou. Ta zprávu potvrdila i na svém účtu.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

Příspěvek sdílený Ondřej Kolář (@kolacek16)

V komentářích se na oba valí vlna gratulací. Jaroslav Tvrdík nedávno uvedl, že ve Slavii pracují na tom, aby Kolář mohl odejít do zahraničí. Teď je tedy možné, že ve výběru finální destinace bude brát ohled i na spokojenost své dcery.

bp, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga 2021/22

Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..