Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Oprava fotbalového stadiónu ve Znojmě stále nezačala

25. října 2013 15:35 - Znojmo

Práce na opravě fotbalového stadiónu ve Znojmě stále ještě nezačaly. Radnice předpokládá, že dělníci na stadión přijdou zhruba v půlce listopadu. Stále se přitom počítá s tím, že by na něm fotbalisté mohli odehrát jarní část první ligy. Ta začne v březnu.

 

Václav Šálek, ČTK

Městský úřad na začátku září odkoupil pozemky pod stadiónem za pět miliónů korun a začalo se pracovat na projektové dokumentaci. "Některé zakázky na opravu zadává klub a některé my. Zatím se tam pracovat nezačalo. Začátek prací odhadujeme na polovinu listopadu, ale je to těžké říci. Doufáme, že stihneme jarní část ligy," řekla ČTK mluvčí radnice Zuzana Pastrňáková.

Znojemští fotbalisté po jarním postupu do nejvyšší české soutěže nemohou hrát na domácím stadiónu, protože ten nesplňuje prvoligové podmínky. Zatím proto hrají v Brně. Znojemský stadion nemá například vyhřívaný trávník, neodpovídá ani zázemí, osvětlení či tribuny. Opravy vyjdou na desítky miliónů korun, prvotní odhad byl kolem 30 miliónů. Na nákladech se zřejmě bude podílet radnice, kraj, příspěvky sežene i klub.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..