Rambo Liberci citelně chybí. Jeho nástupci potřebují čas, který utíká, ví Šilhavý

17. března 2014 14:23 - Praha

Itálii zatím Rambo nedobyl, svému Liberci ale útočník Michael Rabušic citelně chybí. Ukázalo se to znovu v neděli, když fotbalisté Slovanu prohráli v Gambrinus lize na hřišti do té doby posledních Bohemians 1905. Slovan tak zůstal raritou - drží se tři body za třetími Teplicemi, přitom má pasivní celkové skóre. „Bod jsme si snad aspoň za druhý poločas zasloužili,“ kabonil se zklamaný trenér Jaroslav Šilhavý po porážce 0:1.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Potvrdilo se klišé, že žádný zápas na jaře není lehký, že?

Předem jsme dobře věděli, co nás v Ďolíčku čeká. Již se Spartou tady Bohemka minule sahala po bodu. A teď byla situace vyšperkovaná tím, že ji vedl nový trenér, což pro její hráče představovalo nový impuls.

Klokani začali bojovně, jak se dalo čekat.

Chvíli nám trvalo, než jsme se s tím srovnali. Byli jsme pak sice lepší na míči, ale bohužel selhala naše finální fáze. Nejdeme za míčem s patřičným důrazem. Gól do šatny je vždy nepříjemný. Druhý poločas už jsme byli lepší než soupeř, vytvořili si i nějaké šance, ale špatně s nimi naložili. Bod jsme si snad aspoň za druhý poločas zasloužili.

Usilujete o návrat do pohárové Evropy, přitom jste na hřišti posledního vyšli na prázdno.

Je to samozřejmě ztráta... Nikam se neposouváme, mezera za Teplicemi zůstala - a dotahují se na nás další, protože Mladá Boleslav ještě hraje s Duklou.

Zase jste dojeli na mizernou produktivitu. Od koho nejvíc očekáváte, že by ji měl zvednout?

Den před zápasem se nám situace zamotala. Šural přišel s virózou, fit nebyli ani Karišik a Pimpara. Zrovna Šural nám ve finální fázi určitě chyběl. Abychom dávali góly, v zimě přišli Luckassen a Budnik. Zatím to od nich není přesně to, co jsme očekávali. Chce to trochu času, ale ten nám utíká a produktivita se bohužel nezlepšuje...

dos, Sport.cz

Bude hrát Slovan Liberec evropské poháry i v sezóně 2014/2015?


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..