Jsem matlák, pomyslel si po hrubce liberecký brankář Hroššo

11. května 2014 11:52 - Liberec

V závěru prvního poločasu by si liberecký brankář Lukáš Hroššo nejradši nafackoval. Předvedl totiž nevídanou hrubku. Chytil balón, poté s ním podklouzl, míč mu při pádu vypadl a na teplického útočníka Litsingiho zívala už jen prázdná branka. A rázem to bylo 1:1.... „Naštěstí jsme vyhráli, což je pro mě velká úleva. Děkuji klukům, že mě podrželi,“ řekl slovenský gólman.

 

Radek Petrášek, ČTK

Co se v ten okamžik seběhlo?

Byla to moje chyba, nekoncentrovanost, myslel jsem už dopředu, kam balón vyhodím. Podklouzl jsem, už jsem míč nestihl chytit... Bylo těžké se s tím vyrovnat, ale tým i fanoušci mě podrželi.

Co vám bezprostředně poté běželo hlavou?

Že jsem matlák. (směje se) Ptal jsem se sám sebe, jak jsem to mohl udělat. Teď už je to legrace, ale tehdy mi do smíchu moc nebylo.

Stala se vám někdy podobná věc?

Chyby se dělají, doufám, že jsem si ji na dlouhý čas vybral. Věřím, že takovou už nikdy neudělám. V životě jsou ale závažnější věci než takové chyby.

Když jste odcházel o přestávce z trávníku, kráčel s vámi trenér Vavruška. Co vám říkal?

Abych dal hlavu nahoru, že to musím dochytat do vítězného konce. To se mi povedlo. Musím podotknout, že mě podrželi i hráči Teplic, kteří mě povzbudili, vážím si toho.

Soustředil jste se poté na každou situaci o to víc?

Určitě. Moment jsem měl stále v hlavě, nedá se to hned vytěsnit. Snažil jsem se stoprocentně koncentrovat, myslím, že se mi to podařilo.

Udělali jste klíčový krok ke čtvrtému místu?

Nevím, zda klíčový, ale velký určitě. Přeskočili jsme Teplice, budeme se snažit se tam udržet. Pokud budeme hrát v posledních dvou zápasech jako teď s Teplicemi, věřím, že už před sebe nikoho nepustíme.

neu, Sport.cz, Právo

Který tým skončí v Gambrinus lize čtvrtý a zajistí si tak účast v předkole Evropské ligy?


ČT sport Pardubice - Slovácko dnes 14:30
20210413T14:30:00+0200
Pardubice vs. Slovácko
Pardubice vs. Slovácko
Pardubice
Slovácko

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..