Výrazná posila pro sešívané. Obránce Latka je zase slávistou!

20. června 2014 10:32 - Praha
(Aktualizováno: 20. června 2014 10:56)

Fotbalisty Slavie Praha posílí zkušený obránce Martin Latka. S vedením vršovického klubu se devětadvacetiletý hráč domluvil na čtyřletém kontraktu. Latka se vrací do Edenu po roce a půl, kdy působil v německé Fortuně Düsseldorf. O Latkově návratu informovala Slavia na svých webových stránkách.

 

Jan Handrejch, Právo

Latka měl nabídky od německých klubů a dlouho váhal, jestli se vrátí zpátky do české nejvyšší soutěže. Nakonec si ale plácl se Slavií, která se v lize udržela na poslední chvíli.

„Velkou roli sehrála rodinná situace, abych mohl být více se synem a navíc za měsíc čekáme přírůstek do rodiny. V tomto směru budu moct být všem nablízku," vysvětlil Latka své rozhodnutí a dodal, že k jeho návratu přispěl také majitel Slavie Aleš Řebíček.

Sportovní ředitel Slavie Karol Kisel si od nového lídra kabiny hodně slibuje. „Dohodli jsme se na smlouvě na čtyři roky. Povedlo se nám přivést lídra do kabiny i mimo hřiště, což byl náš první a zásadní cíl pro následující sezónu. Věřím, že nám Martin velice pomůže a bude správným vůdcem," prohlásil Kisel.

Českobudějovický rodák Latka se chystá na své třetí angažmá ve Slavii. Sešívaný dres už oblékal v letech 2003 až 2009, poté jej nosil od září 2011 do konce roku 2012. Kromě toho působil i v Řecku nebo Anglii. V červenobílém dresu dosáhl na dva mistrovské tituly, nastupoval také v Lize mistrů a jednou nakoukl do národního týmu.

jis, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..