Klokani vyměnili trenéra i brankáře, do Ďolíčku míří Bratanovič a Engelmann

23. června 2014 12:18 - Praha

Ještě v posledních sekundách minulého ligového ročníku trnuli, nejvyšší soutěž však nakonec fotbalisté Bohemians Praha 1905 zachránili. Úspěšný kouč Luděk Klusáček zamířil po boku Ivana Haška do Kataru, a tak přípravu na novou sezónu už mužstvo dnes zahájilo s podstatnou změnou. Novým hlavním trenérem se stal Roman Pivarník, asistentem zůstal Dalibor Slezák a nově se přidal i Tomáš Trucha, trenérem brankářů bude Martin Vaniak.

 

Josef Vostárek, ČTK

Klokani přes léto zaznamenali několik odchodů. Z hostování se do svých mateřských klubů vrátili brankář Martin Berkovec, Lukáš Pauschek, Jakub Hora, Egidijus Vaitkunas a Mantas Kuklys. Nově se k nim přidal i Martin Kolář, který si v současné době hledá angažmá.

Klub naopak udržel některé stávající opory. Václav Kalina prodloužil smlouvu o jeden rok, kapitán Josef Jindřišek pak podepsal novou smlouvu na dvě sezóny. Klub změnil hostování v přestup u Daniela Krcha, který podepsal v Bohemce smlouvu na tři roky. Na stejnou dobu podepsali smlouvu i mladíčci Michal Hubínek a Petr Dočekal, kteří se z juniorky přesunuli do přípravy k A mužstvu. K týmu se připojil po dlouhodobém zranění i zkušený Radek Šírl.

Z nových tváří se na tréninku v Hrdlořezích objevil brankář Milan Švenger, který bude v Bohemce na hostování s následnou opcí ze Sparty. Za stejných podmínek bude v klubu působit i mladý slovinský útočník Elvis Bratanovič, který přichází z Teplic. V příštím týdnu by se do přípravy měl zapojit i bývalý hráč Bohemians Vojtěch Engelmann, který naposledy působil v pražské Dukle. Další hráči na testy by se Romanovi Pivarníkovi měli hlásit na středečním tréninku.

dos, Sport.cz

  3:1 Sparta - Plzeň 3:1 dohráno
20210512T18:00:00+0200
Sparta vs. Plzeň
Sparta vs. Plzeň
Sparta
Plzeň

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..