FANTASY: Zápas kola uvidí diváci v Jablonci!

28. listopadu 2014 12:34

Složit sestavu na 16. kolo nejvyšší tuzemské fotbalové soutěže není vůbec lehkým úkolem. Šlágr kola a boj o nejvyšší příčky bude hostit Jablonec, který vyzve Plzeň. Výsledek zápasu se dá jen velmi těžko odhadovat, ale my věříme, že diváci se branek dočkají. Sparta zajíždí ke svému zápasu do Jihlavy, a pokud chtějí hosté myslet na titul, zápas musí zvládnout.

 

Patrizio Stronati

Ostravský obránce podává velmi dobré výkony a je velmi důležitým článkem obrany. Proti Slavii by měl svádět souboje hlavně s Milanem Škodou. Doufáme, že souboje vyzní lépe pro Stronatiho, který největší hrozbu Slavie uhlídá. Ostrava si tak připíše čisté konto a Stronati za utkání šest bodů.

Martin Zeman

Příbram vyzve na domácím hřišti Liberec. Severočeši se v dosavadním průběhu soutěže velmi trápí a ani z Příbrami by si body odvézt neměli. Martin Zeman ve Fantasy tabulce zatím nasbíral 48 bodů a my věříme, že v zápase s Libercem jich přidá dalších devět.

Pavel Dvořák

Votroci z Hradce Králové předvádí mizerné výkony. Za patnáct kol nasbírali Hradečtí pouze osm bodů, což stačí na poslední místo tabulky. V zápase proti Brnu půjde domácím opravdu o hodně a zápas musí vyhrát. Kdo jiný by se měl střelecky prosadit a pomoci k výhře než nejlepší střelec týmu Pavel Dvořák.

fantasy
Fantasy liga fotbal

Časová osa: Fortuna liga 2021/22

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..