Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Baník Ostrava musí podle arbitráže zaplatit Žižkovu 8,5 miliónu

17. března 2015 19:26 - Praha

Arbitrážní komise Fotbalové asociace ČR rozhodla, že Baník Ostrava musí zaplatit téměř 8,5 miliónu korun Viktorii Žižkov za přestupy Josefa Hušbauera a Zdeňka Koukala z roku 2010. Případem se zabývaly i soudy.

 

Jan Handrejch, Právo

"Po opakovaném neúspěšném pokusu o smír mezi účastníky rozhodla komise tak, že odpůrce (Baník) je povinen zaplatit navrhovateli (Žižkov) celkem částku 8 404 600 korun," stojí v prohlášení komise. Baník bude mít na zaplacení lhůtu do 15 dnů od doručení písemného vyhotovení rozhodnutí.

V letité kauze už v prosinci 2010 arbitráž nejprve nařídila Baníku zaplatit šest miliónů korun, ale již za tři měsíce toto své rozhodnutí komise zrušila a ostravský klub od pokuty za neplnění splátkového kalendáře osvobodila. Případ se následně dostal až k soudu, který dal za pravdu Žižkovu. Na základě toho nyní arbitráž znovu udělila Baníku povinnost smluvní pokutu za prodlení v platbě uhradit.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..