Rubriky:

FORTUNA:LIGA

FANTASY: Boj o krále střelců vrcholí! Ve hře je i místo v kvalifikaci Evropské ligy

30. května 2015 11:00

Ligová sezóna 2014/2015 napíše v sobotu svou poslední kapitolu. Po výhře Liberce v domácím poháru je stále nezodpovězena otázka, který tým obsadí 4. místo v tabulce a tím pádem dostane možnost si zahrát kvalifikaci Evropské ligy. V současnosti je na něm Mladá Boleslav, kterou může ještě sesadit Příbram.

 

Mladá Boleslav nastoupí ke svému zápasu na domácí půdě proti Jihlavě. Věříme, že domácí svůj zápas zvládnou a uhájí 4. místo, které zaručuje účast v kvalifikaci Evropské ligy. V naší sestavě se objevuje Ščuk a Zahustel. Dvojici záložníků bude krýt záda obránce Křapka.

Ščasný zůstává na lavičce Sparty

Sparta se představí ve svém posledním zápase letošní sezóny na domácí půdě proti Bohemians. Vítězně se chce s  ročníkem rozloučit trenér Ščasný, kterému Sparta prodloužila smlouvu na dobu neurčitou. Věříme, že Letenští svou úlohu zvládnou a Bohemians porazí. Do naší sestavy putuje Kadeřábek s Dočkalem.

Boj o korunu krále střelců bude na dálku svádět David Lafata s Milanem Škodou. Oba útočníci mají na svém kontě 19 branek. Stavíme do útoku oba a věříme, že potvrdí svou formu a v zápasech se minimálně jednou gólově prosadí.

fantasy
Fantasy liga fotbal

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..