Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Šmejdi, přivedl jsem posilu! Olomoučtí hráči zírali na hvězdu, jen Černohorec netušil, co se děje

24. července 2015 13:43 - Olomouc

Legrácka osvěžila žhavé léto. S přípravou olomouckých fotbalistů chvílemi silně nespokojený trenér Leoš Kalvoda přišel do dusné atmosféry s málovídaným vtípkem. Ba dokonce téměř divadelní scénkou.

 

Vladislav Galgonek, ČTK

„Šmejdi, se..te mě, berete prachy a góly nedáváte. A tak jsme koupili zkušeného borce, který bude hrát za patnáct tisíc," vtrhl před jedním z tréninků do olomoucké kabiny zkušený kouč. V patách mu, oblečen v tréninkovém dresu Sigmy, kráčel bývalý reprezentační útočník Jan Koller...

„Ve tvářích některých hráčů bylo znát, že jsou zaražení," líčil s úsměvem "motivační" příhodu Kalvoda. Avšak ne všichni udiveně zírali, třeba Černohorec Denis Cana nehnul brvou. „S klidnou tváří se ptal spoluhráčů, kdo že to jako je," popisoval sportovní manažer Ladislav Minář.

Historicky nejlepšího střelce národního týmu si vedení nováčka Synot ligy vyzvedlo po přednášce v Olomoucké fotbalové škole. „Chtěli jsme kluky trochu postrašit, ale především je pobavit," dodal Kalvoda.

tom, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..