Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Slovácko prokletí jménem Sparta nezlomilo

6. října 2015 14:13 - Praha

Už je to pro ně prokletí. A pořádné. Fotbalisté Slovácka o víkendu prohráli v lize se Spartou pošestnácté v řadě. Tentokrát si z Letné odvezli porážku 0:4. „Vlastně ani nevím, proč se Spartě na nás tolik daří. Hned z první příležitosti vstřelí gól, a pak už se jen vezeme. Je to těžké. Hrálo by se nám lépe, kdybychom déle udrželi bezbrankový stav,“ krčil rameny Jaroslav Diviš, velký smolař utkání.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Kdo ví, jak se zápas mohl vyvíjet, kdyby se útočník Slovácka probudil do šťastnějšího dne. Za stavu 1:0 mohl efektní střelou přes hlavu vyrovnat, místo toho si však dal vlastní gól a posunul favorita do uklidňujícího dvoubrankového vedení...

„Brankář Bičík nejdřív vyrazil Sadílkovu střelu do břevna a já zkusil míč dorazit nůžkami. Ani nevím, jak to vytáhl," popsal velkou šanci.

Diviš se pak trefil do nesprávné sítě. „Kdybych se takhle chtěl trefit úmyslně, tak to v životě nedám... A za stavu 0:2 už to nešlo," sypal si popel na hlavu.

Slovácko přitom hrálo na Letné velmi odvážně. „Byli jsme Spartě po sedmdesát minut vcelku vyrovnaným soupeřem. Chtěli jsme hrát fotbal, s tím jsem spokojený. Dostali jsme se i do šancí, bohužel jsme zápas nezdramatizovali," poukázal trenér Svatopluk Habanec.

„Zvolili jsme vysoký presink, ale to nejde vydržet celý zápas. Stál nás hrozně moc sil. Náš projev byl zajímavý, ale posledních dvacet minut se už trochu proměnilo v exhibici Sparty," uznal Habanec.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..